• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie
20171019_banner_www_szpitala
 
Centrum Szczepień nieczynne 20 kwietnia
Środa, 18 Kwiecień 2018 07:47

opisy na www - szczepienia

Informujemy, że Centrum Szczepień Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie będzie nieczynne w piątek 20 kwietnia.

 
♥ Łatwe pomaganie i rozliczanie - przekaż nam 1%
Poniedziałek, 29 Styczeń 2018 11:55

Już od ponad 140. lat Szpital Dziecięcy św. Ludwika kieruje się dewizą „Walczymy o życie, zdrowie i uśmiech dziecka”. Realizacja tej misji nie byłaby możliwa, gdyby nie Państwa dotychczasowa  hojność i zaangażowanie w rozwój naszego szpitala. Dlatego raz jeszcze zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie poprzez przekazanie 1% na rzecz przyszpitalnej Fundacji Zdrowie Dziecka.

Więcej…
 
Zmiana lokalizacji Punktu Usług Komercyjnych
Wtorek, 03 Kwiecień 2018 08:11

Informujemy, iż od czwartku, 5 kwietnia Punkt Usług Komercyjnych w naszym szpitalu zmienia lokalizację. Rejestracja do PUK będzie dostępna na I piętrze w prawym skrzydle Pawilonu Jakubowskiego przy ul. Strzeleckiej 2.

 
Szpital wspiera projekt "Łączy Nas Pacjent"
Czwartek, 29 Marzec 2018 12:09

Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika wspiera projekt realizowany przez Rzecznika Prawa Pacjenta i organizacje pozarządowe działające w systemie ochrony zdrowia pn. "Łączy nas pacjent". W ramach przedsięwzięcia od marca działa bezpłatna infolinia 800 190 590 dla pacjentów, na której dyżurują przedstawiciele organizacji pacjentów, którzy udzielają informacji zarówno od strony praktycznej jak i właściwej realizacji praw pacjenta. Szczegółowy grafik dyżurów znajduje się na TUTAJ.

Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej

20 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Jamy ustnej. Z tej okazji zaprzyjaźniona ekipa gabinetu stomatologicznego Perio Care, przeprowadziła zajęcia edukacyjne w Oddziale Dzieci Starszych.

Więcej…
 
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu: „Utworzenie Małopolskiego Centrum Pediatrii i Kompleksowego Leczenia Dzieci z FASD poprzez przebudowę obiektu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie”
Środa, 08 Listopad 2017 13:55

Z przyjemnością informujemy, że 8 listopada 2017 roku zawarta została pomiędzy Zarządem Województwa Małopolskiego a Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie umowa na dofinansowanie realizacji projektu „Utworzenia Małopolskiego Centrum Pediatrii i Kompleksowego Leczenia Dzieci z FASD poprzez przebudowę obiektu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie”

Więcej…
 
Centrum Szczepień - nowa lokalizacja
Środa, 14 Marzec 2018 09:01

Szanowni Państwo, informujemy o zmianie miejsca Centrum Szczepień - obecnie znajduje się w gabinecie 1.43 na pierwszym piętrze Pawilonu Jakubowskiego (nowy budynek szpitala, ul. Strzelecka 2a). Godziny pracy Cenrum Szczepień pozostają bez zmian. Szczegóły dotyczące Centrum znajdują się w zakładce Centrum Szczepień.

 
Walka ze smogiem i ekologia
Środa, 21 Marzec 2018 09:50

20 marca wychowawcy oddziałów somatycznych z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 we współpracy z działem promocji zdrowia naszego szpitala, przeprowadzili bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej. Ich celem było uświadomienie dzieciom oraz rodzicom zagrożeń zdrowotnych  związanych  z  rosnącym zanieczyszczeniem powietrza.

Więcej…
 
Bezpłatne szczepienia przeciwko zakażeniom meningokokowym i pneumokokowym dla dzieci z Miasta Krakowa
Piątek, 16 Luty 2018 13:00

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie zaprasza na bezpłatne szczepienia dla dzieci przeciwko zakażeniom meningokokowym i pneumokokowym, realizowane w ramach programów zdrowotnych finansowanych z budżetu Miasta Krakowa. Informacja i zapisy do programu prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem telefonu 12 430 34 72.

Więcej…
 Reklama
Reklama
Reklama

Wirtualny Spacer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziś553
Wczoraj809
Wizyt w tygodniu4071
Wizyt w miesiącu14424
Łącznie wizyt1054270