Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 3

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie realizuje projekt pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 3" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 9 Oś Priorytetowa Region Spójny Społecznie, Działanie 9.2 Usługi Społeczne i Zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1, Usługi Społeczne i Zdrowotne w Regionie.

W ramach projektu, kierując się szeroko określonymi działaniami przeciwdziałających rozprzestrzenianiu się COVID-19 oraz dążąc do zapewnienia efektywnej rehabilitacji pocovidowej Szpital zakupi:

W ramach projektu zostanie zakupiony:

- Aparat do EKG 

- Aparat USG

- Diatermia chirurgiczna

- Kolumna endoskopowa

- Laryngoskop do trudnej intubacji

- Respirator

- Sonda przezprzełykowa do badań USG kardiologicznych

- Spirometr

- Wideolaryngoskop

 

Z efektów projektu skorzystają przede wszystkim mieszkańcy województwa małopolskiego i osoby przebywające tymczasowo na jego terenie, a także personel medyczny.

 

Wartość projektu: 957 495,13 zł

Wartość dofinansowania: 813 870,86 zł (Europejski Fundusz Społeczny) 

Wkład własny szpitala: 143 624,27 zł