Zgadzam się

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 2

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie realizuje projekt pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Medyczny 2" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, 9 Oś Priorytetowa Region Spójny Społecznie, Działanie 9.2 Usługi Społeczne i Zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1, Usługi Społeczne i Zdrowotne w Regionie.

Głównym celem projektu jest rozwój usług zdrowotnych w zakresie zwalczania epidemii COVID-19 na terenie województwa małopolskiego.

W ramach projektu zostanie zakupiony:

- Aparat RTG

- Bramki dezynfekcyjne

- Aparat do badań genetycznych

- Sterylizator

- Pulsoksymetry

- Lampy bakteriobójcze

 

Z efektów projektu skorzystają przede wszystkim mieszkańcy województwa małopolskiego i osoby przebywające tymczasowo na jego terenie, a także personel medyczny.

 

Wartość projektu: 1 342 436,70 zł

Wartość dofinansowania: 1 242 620,63 zł (Europejski Fundusz Społeczny) 

Wkład własny szpitala: 99 816,07 zł

 

Liderem Projektu jest Biuro Inwestycji Strategicznych Województwa Małopolskiego